Můj čas na kafíčko

Takového zeťáka si snad Rosák vymodlil!

Moderátor Jan Rosák (71), momentálně oblíbený mezi televizními diváky hlavně díky postavě otce Fourase z Pevnosti Boyard, nebo díky úspěšnému pořadu Poklady z půdy, je sice už v důchodovém věku, ale radost mu přináší práce i rodina. Přiznal, že k velké spokojenosti přispívá i manžel jeho starší dcery Zuzany Rosákové (40), Imed Jaddai. Ten je původem z Tunisu a u nás vlastní velmi známou cestovní kancelář. Takže Rosák se svou rodinou létá každým rokem na luxusní dovolené a nezaplatí ani korunu. „Díky tomu jezdíme na společné dovolené a tam se o nás zeťák krásně stará,“ prozradil spokojeně oblíbený moderátor. Není divu, že si svého zetě, který je velmi pracovitý, a navíc prý i rodinný typ, nemůže vynachválit. Říká o něm, že takového zeťáka si pro svou dceru přímo vymodlil.

Dcery se mu povedly

Rosák se může právem pyšnit dvěma krásnými dcerami. Zuzana bývala úspěšnou českou modelkou, vždy měla slabost pro exotické muže a dřív chodila 10 let s Alžířanem. Jak její výběr tehdy moderátor hodnotil? „V osobních věcech se vždy rozhodovala sama a já bych jí do toho nemluvil.“ Napros- tým opakem je ale jeho druhá dcera Marie (35), která se už podle slov Jana od útlého věku vyhýbala světu showbyznysu. „Ona se vždy toho prostředí, kde jsem se pohyboval já, stranila.“ Obě dcery mu dělají radost a vždy o nich mluví mile.

Svatba už po třech měsících!

Když si ho jeho manželka Jiřina Rosáková (62) brala, nebyl ještě vůbec  známý. Až za jejich společného soužití se vypracoval na známého televizního moderátora pořadu Videostop. Dneska už spolu žijí dlouhých jednačtyřicet let. Jan prozradil okolnosti, za kterých se kdysi spolu vzali. Znali se jen pouhé tři měsíce, když se rozhodli do toho praštit a svou lásku stvrdit svatbou! Proč ale vše dělali tak narychlo? „Ženil jsem se ve třiceti, protože jsem musel.Ne že bychom čekali dítě, ale v tom roce jsme se vzít museli, jinak bychom nedostali bezúročnou novomanželskou půjčku. Tu tehdy dávali jen do třiceti let věku,“ směje se. Ačkoli se vzali z lásky i z praktických důvodů, manželství jim vydrželo dodnes a žijí vedle sebe spokojený život více než 40 let.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden