Můj čas na kafíčko

Táňa Pauhofová přijala nejednu výzvu

Vnovém seriálu hraje samu sebe, a tak na ni ledacos takzvaně prasklo. Táňa Pauhofová (40) skrze nový seriál Vytoč mého agenta prozradila, že má obrovský strach z telefonování a úřadů.

Kromě toho ale také ukázala, že ač není pole dance čili tanec u tyče jednoduchá disciplína, herečka dokáže naprosto vše, co si umane.

„Stále se učím různé bizarnosti. Od skákání s padákem po krasobruslení,“ říká. Kromě toho jí však seriál přinesl ještě jednu velkou výzvu – znovu se setkala se svou někdejší velkou láskou, za kterou se málem provdala.

Rozešli se těsně před svatbou

Při natáčení se dokonce pravidelně potkává se svým bývalým partnerem Tomášem Maštalírem (45), jenž hraje seriálového agenta. Kdysi spolu strávili krásných osm let, ale rozešli se těsně před svatbou.

„Moc ráda s ním pracuji. Dobře a dlouho se známe, máme se ale také velmi rádi,“ prozradila půvabná herečka. Že by s ním ale vztah obnovila, to by ji ani ve snu nenapadlo. Co bylo, to bylo.

Dokáže být neskutečně milá, ale také pořádně ostrá

Dnes už má manžela, kterým je hudebník a producent Jonatán Pastirčák (31), s nímž má také dvouletou dcerku. A nežárlí náhodou její muž? Prý vůbec. Důvěřují si na sto procent, a i když je Táňa krásná a svůdná žena, kterou obletují všichni muži, umí pěkně ostře dát najevo, kde je jejich místo.

Táňa Pauhofová si umí vydobýt respekt i úctu, což je ostatně jedna z věcí, co na ní všichni muži a ženy obdivují. Tou další je pak její nesporný herecký talent, velké kouzlo osobnosti a krása.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden