Táňa Vilhelmová: Chce s ním mít přece jen další dítě

Chystá se k dalšímu velkému kroku. Herečka Táňa Vilhelmová (40) se netají t ím, že touží po dalším miminku. Chtěla by konečně svoji vysněnou holčičku, nicméně její manžel Vojta Dyk (33) se na další dítě zatím příliš necítí.

Navíc nedávno přiznal, že má zdravotní problémy, kvůli kterým to nejde. Už to, že mají společného syna Aloise (6), bere Dyk jako zázrak.

Vodí ho po doktorech?

Vilhelmová pochopitelně o zdravotních problémech svého manžela ví, ale snaží se to s ním nějak vyřešit.Proslýchá se, že s ním chodí po nejrůznějších doktorech, podle ní přece musí být nějaké řešení. Zatím bylo ale všechno beznadějné a tím pádem Dyk bude moct mít další dítě jen stěží. S tím se Táňa nehodlá smířit a prý se bude snažit dál, očividně tedy jen tak neustoupí.

Podle Dykových přátel má Vojta svatou trpělivost. Někdy je to s Táňou prý skutečně k nevydržení, ale on už se to nejspíš naučil ustát. I když současná situace mu úplně příjemná není a byl by nejraději, kdyby jeho žena od dalšího dítěte prozatím upustila.Časem se třeba nějaké řešení najde. Dyk si je ale také vědom toho, že Táně tikají biologické hodiny a možná za pár let už její tělo další dítě neustojí. Asi proto na dítě tak spěchá, možná cítí, že je to její poslední šance.

Na jednu stranu se to dá pochopit, ale na tu druhou nejspíš není tím nejlepším řešením do toho svého muže tlačit. Nicméně Tániny kamarádky ji obhajují tím, že ona zkrátka taková je a že Vojta jí takovou musí brát.

Hrozí rozvod?

U nich doma teď panuje napjatá atmosféra, ale teď už nejsou jen partneři, kteří se mohou jen tak ze dne na den rozejít. Teď už je ve hře rozvod, což je daleko složitější..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden