Moje šťastná hvězda

Táňa Vilhelmová: K partnerovi se chová jako k dítěti

Jsou spolu už nějaký ten pátek, ale poslední dobou se zdá, že jejich vztah není na dobré cestě. Ve filmech a divadelních hrách je Táňa Vilhelmová (40) většinou v roli manipulující a nekompromisní ženy, kterou je podle všech našich zdrojů i v soukromí.

Když něco chce, ví, jak toho docílit, a rozhodně umí využít své ženské zbraně. Nejlépe to ví sám její partner Vojta Dyk (33), který je ten, co věčně jen sklání hlavu a své partnerce ve všem ustupuje. Dominantní může být přece jenom jeden a zdá se, že Táňa z této pozice nikdy neustoupí a i nadále bude rodinu vést.

Bere mu mobil

I kdyby Vojta chtěl být hlavou rodiny, jeho rázná a cílevědomá partnerka mu to nedovolí. Potřebuje mít vše a všechny pod kontrolou. Posledně to ale Táňa už trochu přehnala. Je sice o sedm let starší, ale to rozhodně neznamená, že svého partnera musí podceňovat.

Vojta je už přece dost starý na to, aby věděl, co se smí a co se nesmí. Táňa zavedla v jejich domácnosti pravidlo, že děti budou vpodvečer odevzdávat mobily. Když protestují, Vilhelmová jim je jednoduše sebere a schová. Nicméně stejný proces podstupuje i Dyk. Tomu Táňa údajně také sebrala mobil a jeho reakce ji příliš nezajímala. Partneři by měli tvořit autoritu společně, a ne toho druhého před dětmi shazovat.Vilhelmová má ale zřejmě trochu jiné výchovné metody, a jestli jsou funkční, to uvidíme až časem.

Krizi zahání prací

Navíc se teď Táňa i Vojta snaží zahnat své partnerské problémy tím, že si na sebe naložili co nejvíc pracovních povinností.Je to logické, když se budou vídat méně, budou se také méně hádat. Tajně také doufají, že se na sebe budou víc těšit a možná se k sobě budou chovat líp. Dyk dokonce nedávno přijal nabídku jako porotce do pěvecké soutěže, což nikdy předtím neudělal.

Sám se svěřil s tím, že se televizní zábavě spíš snaží vyhnout, a vždy nabídky tohoto typu odmítal. Výjimku ale udělal, když si jeho milá potřebovala šplhout u poroty v soutěži Tvoje tvář má známý hlas.Zpívat sice moc neuměla, ale s nadaným partnerem její vystoupení sklidilo úspěchy. Tak to má ostatně ve všem. Často, když dostane roli Dyk, se chce Vilhelmová v projektu také objevit. Povedlo se jí to naposled v seriálu Terapie.

Partneři si od sebe takhle vůbec neodpočinou a hádky jsou pak u nich na denním pořádku. S takovou bude jejich láska brzy fuč.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden