Táňa Vilhelmová: Utíká před krizí?

Nechává se mladším milencem úplně ovládat?

Nerada mluví o svém soukromí a už vůbec ne o vztahu s Vojtěchem Dykem (32), kterého střeží jako oko v hlavě. Někdy ale své zásady poruší a zrovna nedávno si pustila pusu na špacír. Táňa Vilhelmová (39) to nemá jednoduché především kvůli tomu, že se Dykovi podřizuje prakticky na každém kroku.

„Nakazil mě svým vkusem,“ přiznala Vilhelmová, že vlastní názor u nich doma nemá místo. V rámci společné domácnosti to znamená, že i kdyby si Vojtěch určil sebevětší nesmysl, který v jejich obydlí chce mít, tak ho mít bude.

Hodně se musí herečka držet i v rámci kariéry jejího partnera. Ten je prakticky nepřetržitě obletován fanynkami a už to je samo o sobě pro Táňu složité. „Vyrovnávám se s tím příšerně, rvu si vlasy a skáču z okna,“ snaží se takto ironicky být nad věcí, ale moc jí to nejde.

Krkem jí leze i to, že má Dyk stále dobrou náladu a doma si prozpěvuje. To ji dokonce vytáčí takovým způsobem, že se často uchyluje k radikálnímu řešení - prostě z domu uteče! Není divu, že se nejvíce uklidní, když si dá nějakou tu sklenku a zajde do společnosti.

Právě tam z ní vše spadne a s Dykem pak vypadají jako zamilovaný pubertální páreček. Jak dlouho ale takto vedený vztah může vydržet?

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama