Tancuje doma Plánková svému muži také u tyče?

Zatímco před kamerou se umí na první pohled stydlivá herečka Markéta Plánková (39) pěkně rozdivočet, doma si na takové lechtivé zkušenosti asi moc nepotrpí. V jednom ze svých zájezdových představení Odhalená pravda dokonce tancuje u tyče i na tyči.

„Je to teda pořádná makačka. Člověk musí být hodně zpevněný a občas to i bolí,“ přiznala herečka. Není její manžel moderátor a spisovatel Daniel Častvaj (42) trochu zklamaný, že doma si takové vystoupení neužívá? Nebo je pravda úplně jiná? Kde jinde by totiž Markéta takové kousky nacvičovala? A musí v tom být opravdu dobrá, protože v divadelní hře se už ukazuje víc jak rok a stále je vyprodáno!

Je ráda, že je konec!

Velké šrámy na těle i duši si odnesla herečka z natáčení detektivního seriálu Mordparta II. Nejen, že se nevyhnula několika bolestivým modřinám, ale natáčení v extrémních podmínkách v ní muselo zanechat hluboké a hrozivé vzpomínky. „Bylo to děsivé. V pitevně nerezové stoly a na zemi odtoková jatka,“ popsala Markéta hrůzy před kamerou. Ve vězení zase bojovala s vlezlou zimou nebo v provazech se sexuálním deviantem. „Vraždy, násilí a únosy hned dostaly punc opravdovosti,“ přiznala svoje obavy pohledná blondýnka. Jak to bude s talentovanou herečkou dál? Bude se podobných příležitostem vyhýbat? Ještě, že má doma statného partnera Daniela, který ji ochrání!

Z oblíbené Ordinace ji vyštípala krutá smrt!

Proč chce pořád jezdit vlakem?

Dřív se jen hnala za prací. Teď kouká doma na televizi, užívá si procházky po zahradě bez toho, aby vzala do ruky motyčku nebo hrábě. Začala tak trochu oblíbená herečka Ordinace a seriálu První republika přehlížet okolní svět a zaměřila se hlavně na sebe? Kam tohle povede? To už je jenom krůček od toho, aby hodila své nožky na stůl a nechala se plně obskakovat od ostatních. Co je pro ni největší relax? „Pomohlo mi dojíždění vlakem. Tam si můžu odpočinout, zdřímnout, číst si,“ práskla na sebe Markéta. Hold utéct občas od čtyřech řvoucích dětiček, které se jim doma z obou předchozích manželství a společného života sešly, je prostě potřeba!

reklama
reklama