Taťána Kuchařová chtěla s Ondřejem Brzobohatým založit rodinu, on měl ale jiné plány!

Podepsalo se na rozchodu dvojice celebrit to, že jsou oba jedináčky?

Vstoupit do kostela při svatbě levou nohou prý znamená smůlu. V případě Taťány Kuchařové (34) se to potvrzuje, protože její manželství s Ondřejem Brzobohatým (38) míří k neslavnému konci.

Poprvé se Ondřej Brzobohatý (38) oženil v roce 2008. Tehdy to byla z jeho strany víceméně vzpoura proti slavným rodičům, Haně Gregorové (69) a Radku Brzobohatému (†79). Těm se jeho nastávající manželství nezamlouvalo.

Mysleli si, že se Ondřej k produkční Johaně Indrákové (41) vůbec nehodí. Viděli to správně, jejich syn se o tom ale musel přesvědčit na vlastní kůži během čtyřletého oficiálního vztahu.

Nejprve se míjeli

Supermodelku Taťánu Kuchařovou (34) samozřejmě Ondřej dobře znal. Kráska, která si dokázala svůj úspěch tvrdě odpracovat na světových přehlídkových molech, si prošla

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden