Můj kousek štěstí

Tatiana Vilhelmová: Dyk je jí prý nevěrný!

Jak praví staré známé přísloví "na každém šprochu, pravdy trochu". Na konci loňského roku se živě spekulovalo o tom, zda vztah herečky Tatiany Vilhelmové (40) a zpěváka Vojty Dyka (33) není v krizi.

Dyk se měl dokonce odstěhovat ze společného bytu a každý začal jezdit svým autem, ačkoli předtím měli jedno dohromady. Podezřelé bylo i to, že Tatiana nepřišla na Dykovu muzikálovou premiéru a zpěvák byl při otázkách na jeho partnerku nezvykle podrážděný.

Jenomže pak všem dvojice vyrazila dech zamilovaným cukrováním. Dorazili spolu na jednu společenskou akci, tvářili se roztouženě. Všechny pochybnosti o jejich soužití byly pryč. Co když to ale byl jen zastírací manévr, aby se vymanili z hledáčku novinářů? Napovídala by tomu i rozhořčená reakce Vilhelmové na otázky na jejího přítele.

Vždyť prý každý musí vidět, co mezi nimi je, když přišli spolu na akci. Jenomže opět se šíří pikantní informace, že Dyk by měl být údajně Tatianě nevěrný. Přišla s tím jeho fanynka, která prý zpěváka s neznámou ženou viděla.

Podle zdroje Dyk udržuje poměr s jistou blondýnou. Před nedávnem s ní měl být přistižen v baru, kde se s ní velmi rozverně bavil a vzájemné sympatie byly nepřehlédnutelné. Zpěvák dámě prý objednával jednu skleničku za druhou a posléze spolu odešli neznámo kam.

Dokonce i mezi jeho kolegy se šušká, že má Dyk milenku. Měli si spolu začít už před rokem. Právě v té době byl Dyk poprvé spatřen, jak odchází na noc do svého bytu, místo, aby sdílel lože s Tatianou.

Vykázala ho z domova snad Vilhelmová kvůli milence? Údajně má zpěvák už dost hereččina povýšeného chování, o kterém se často mluví. Možné by ale mohlo být i to, že si Dyk hledá novou matku pro vytouženou holčičku, když Tatianě se podruhé otěhotnět nepdařilo.

Nejspíš mohou být nyní rádi, že se i přes několikeré žádosti o ruku nakonec nevzali. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden