Tatiana Vilhelmová: Odnosí jí dítě jiná žena?

Dyk by si prý přál druhého potomka, jeho partnerka se ale stále brání!

Trojnásobná máma TATIANA VILHELMOVÁ (38) by údajně velmi ráda vyhověla svému partnerovi VOJTOVI DYKOVI (31) s dalším dítětem. Má to ale háček, podle všeho už se na to necítí. Jednou z možností by byla náhradní matka, jak sama herečka podotkla.

Z prvního manželství s filmovým producentem PAVLEM ČECHÁKEM (42) má známá herečka Tatiana Vilhelmová dva syny – staršího FRANTIŠKA (12) a mladšího CYRILA (9). Se svým současným partnerem má pak třetího chlapečka ALOISE (4). Přestože to asi čekal jen málokdo, vysoký zpěvák se v otcovství prý doslova našel a nějaký čas už touží po dalším potomkovi. „Od té doby, co si pořídili Aloise, pořád mluví o tom, jak děti člověku změní život.

Podle mě chtěl další dítě už dlouho,“ domnívá se Dykův dobrý známý. Ten, kdo se stále bránil čtvrtému potomkovi, měla být právě Vilhelmová, která se bála, že by toho na ni už bylo údajně moc. Přece jen kluci jsou prý jako z hadích ocásků.
Po společné dovolené v Karibiku začátkem letošního roku se na veřejnost dostaly informace o tom, že Táňa partnerovi nakonec podlehla a chce jeho žádosti vyhovět. Jenže měsíce plynou a místo miminka se herečka ukázala v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Přišla snad nabídka v době, kdy plánovala miminko, a musela se rozhodnout, čemu dá přednost? Obětovala opravdu dítě kvůli kariéře?

Dočká se vytoužené dcery?

Od chvíle, kdy herečka porodila třetího syna, se jí nejen novináři, ale i přátelé často prý ptají, jestli netouží ještě po holčičce. I nedávno dostala Vilhelmová podobnou otázku, její odpověď však mnohé zaskočila. „Kdyby ji někdo odnosil, porodil a naučil na nočník, tak jo!“ uvedla s tím, že ji domácí mužská přesila nijak netrápí. Záhy však vyvstává otázka, zda to myslela herečka vážně. Uvažuje o možnosti náhradní matky, nebo šlo jen o nadsázku? Pravda je, že se nyní Vilhelmové profesně velmi daří a nejspíš se jí do dalšího těhotenství dvakrát nechce. Brzké rozšíření rodiny se tak očekávat zřejmě nedá. Na druhou stranu ale herečka připouští, že si dovede představit spoustu věcí, tudíž neříká, zda další dítě bude, ani jestli nebude. Nezbývá tedy než se nechat překvapit, kdy Táňa Vilhelmová ke čtvrtému potomkovi svolí. Času má ještě docela dost. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden