Tatiana Vilhelmová: Slepují vztah dítětem?

Herečka Tatiana Vilhelmová (40) podle všeho udělala přímo husarský kousek. Její vztah se zpěvákem Vojtou Dykem (33) byl už na pokraji krachu. Ona ale musela udělat něco, čím si zpěváka k sobě zase přitáhla.

Vztah herečky Tatiany Vilhelmové a zpěváka Vojty Dyka v posledních měsících procházel velkou krizí. Dyk se měl odstěhovat ze společného bytu, každý začal jezdit zvlášť svým autem a dokonce se šuškalo o tom, že si zpěvák našel milenku.

Zdálo se, že je to definitivní konc slavné lásky. Pak ale dvojice všem vyrazila dech, když se objevila na veřejnosti, jakoby se nechumelilo. Objetí, cukrování... Co se změnilo? Jakým zázrakem to mezi nimi zase jiskří? Možná jsme tomu přišli na kloub.

Dyk se nikdy netajil tím, že by si přál k synovi Aloisovi (5), kterého má s Tatianou, ještě holčičku. Jenomže herečka, která má už dva syny z manželství s filmařem Pavlem Čechákem (44), se do plození dalších potomků neměla.

"Momentálně neříkám ani ano, protože jsem spokojená," nechala se slyšet. Obhajovala se tím, že nikdy neplánovala velkou rodinu. Nechtěla být matkou ani tří dětí, natož čtyř. Prý si představovala mít jen páreček – holku a kluka, níc víc.

Proto se nejspíš snažila Dykovi tento nápad rozmluvit a doufala, že se s tím zpěvák jednoduše smíří. Jak se ale ukázalo, on měl tendence najít si matku svého vytouženého dítěte jinde. Jenomže tím úderem prý Vilhelmová obrátila.

Podle zdrojů z okolí herečky prý Tatiana měla dostat strach o partnera. Začít si uvědomovat, co mohla udělat jinak, lépe... A tak se údajně snažila získat Dyka zpět právě přes plánování miminka. To, že se ti dva nyní zase vodí za ruku, se prý děje právě jen díky nečekanému příslibu Tatiany.

Proslýchá se, že když si Vilhelmová vezme něco do hlavy, jde si za tím tak dlouho, dokud to nedostane. Takto údajně měla škemrat například o hereckou roli v projektu herce a režiséra Miroslava Krobota (67).

Umluvila i Dyka, aby se k ní vrátil? Podle všeho by to tak mohlo být. Pokud to ale páreček myslí vážně, neměl by otálet ani minutu, protože Vilhelmová má ve svých čtyřiceti letech nejvyšší čas. Raději ani nedomýšlet, co by bylo, kdyby se s ní Dyk dítěte už nedočkal.

Vážně by hrozilo, že se vztah zase rozpadne! .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden