Teď se na Jandovou valí jedna katastrofa za druhou! Proč?

Kdo si myslí, že dračice na jevišti zpěvačka Marta Jandová (43) je přísnou matkou i doma, ten se hluboce plete! Místo toho to vypadá, že její malá dcerka Marie (3) zatím vyrůstá tak trochu sama na vlastní pěst.

Ale i když by se mohlo zdát, že na vině je to, že na ni poslední dobou nemá známá česká zpěvačka tolik času kvůli věčným zraněním a starostem s autonehodou, je za tím prý úplně něco jiného. Marta prý nechce udělat ve výchově stejnou chybu jako její rodiče a zbytečně srážet malé Marušce její sebevědomí.

„Dětem, které byly liberálně vychovávané, se musí nechat, že si věří víc. Když s někým takovým mluvím, připadám si vždycky jako nějaká malá holka,“ přiznala na první pohled sebevědomá Marta. Teď jen doufat, že se jim s manželem taková volná výchova nevymkne úplně z rukou. Momentálně by se jí totiž po zlomeném malíčku na pravé noze a jejímu muži gynekologovi Miroslavu Vernerovi (40), který má zrovna také na noze sádru kvůli zlomenině, naplno rozdováděná tříletá dcera jen velmi těžko doháněla!

reklama
reklama

Komentáře