Moje šťastná hvězda

Tehdy způsobil Josef Kokta velký poprask!

Ačkoli dnes JOSEF KOKTA (65) vypadá jako neviňátko, v minulosti to býval pěkný proutník. Své exmanželce GABRIELE PARTYŠOVÉ (44) zahýbal se svou současnou ženou.


Kdysi býval Josef Kokta (65) dobře zajištěným milionářem. V roce 2006 se jeho manželkou stala moderátorka Gabriela Partyšová (44), o které se říká, že má ráda bohaté muže.


Veselka se konala ve francouzském luxusním letovisku Cannes a vše se zdálo být zalité sluncem. Brunetka dokonce Koktovi porodila syna Kristiána (15). Ovšem rodinná idylka neměla dlouhého trvání.


Nevěru zapíral


Kokta si totiž za manželčinými zády začal se svou současnou ženou Ornellou Štikovou (29). Ačkoli to na začátku vypadalo, že se jedná jen o nevinnou aférku, vztah Kokty a mladičké hvězdičky, prahnoucí po pozornosti a slávě, přerostl v něco mnohem vážnějšího.


Svou milenku si vzal v roce 2015 a mají spolu tři děti.

Podnikatel tehdy zapíral, jak jen mohl, a tvrdil, že jeho tehdejší milenka je jen šílená psychopatka. Ani Partyšová dlouho nechtěla uvěřit tomu, že by ji Kokta skutečně podváděl, a dokonce celou záležitost předala právníkům.

Zplodil s ní potomka

Chvíli mu vše procházelo, nicméně záhy se ukázalo, že s ním Ornella otěhotněla, a tak musel s pravdou ven. Partyšová tehdy zradu svého muže jen stěží rozdýchávala. Ztrapnil ji před celým národem, což nesla velmi těžce. Podnikatel nakonec odešel za svou milenkou a dnes s ní vychovává tři potomky.

Avšak moderátorka nejspíš nikdy nezapomněla na to, jak moc jí ublížil. Údajně se mu pomstila skrze jejich syna Kristiána a prý dělala vše proto, aby se ti dva nevídali. Přestože moderátorka působí jako silná a sebevědomá žena, zrada jejího exmanžela ji asi musela hodně zabolet...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden