Moje sladké tajemství

Těhotenství natruc expříteli!

Těhotenství natruc expříteli!

Herečka Tatiana Pauhofová (38) oznámila radostnou novinu. S manželem Jonatánem Pastirčákem (29) čekají miminko! Co to, že herečka v poslední době tak radikálně mění svůj život?

Nemůže zapomenout na ex?

Táňa měla před Jonatánem ještě jednu osudovou lásku. Ona a hlavní protagonista seriálu Chlap Tomáš Maštalír (34) spolu před lety skoro osm let chodili. V plánu byla dokonce i svatba, ale než na ni došlo, stihli se rozejít.

Rozchod s Maštalírem ji velmi bolel.

Herečka rozchod nesla velmi těžce a dlouho nemohla narazit na toho pravého. Prošla si řadou vztahů, ale vždy skončily rychleji, než pořádně začaly. Už to skoro vypadalo, že na muže dočista zanevřela a smutek bude zahánět prací.

Na rozdíl od ní se její expřítel z nepovedeného vztahu oklepal velmi rychle, a netrvalo dlouho, a už se hrnul do svatby. V létě roku 2018 si tajně vzal úřednici Kristínu (38), s níž si velmi rychle pořídil potomka.

Našla štěstí po boku výrazně mladšího muže.

To byla pro Pauhofovou velká rána. Možná proto tak trochu natruc následovala jeho vzor.

Rychle svatba, rychle dítě

V tichosti si totiž po tříleté známosti v loňském roce vzala hudebníka Jonatána Pastirčáka. Zanedlouho potom oznámila, že čekají potomka. Gratulace se jen hrnuly a herečka byla konečně šťastná. Podle informací by měla být v pátém měsíci, takže rozhodně nezahálela.

Pauhofová si musela vztah s hudebníkem doslova prosadit, málokdo totiž dával jejich vztahu přes velký věkový rozdíl šanci. Jak je ale vidět, na věku nezáleží. Nutno dodat, že herečka si miminko víc než zaslouží. Vždyť po něm toužila už dávno.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden