Moje sladké tajemství

Těhotenství zachránilo jejich manželství

Oba nepochybují o tom, že to společně zvládnou

Věkový rozdíl a rozdílné představy o životě tropily údajně v manželství Venduly Svobodové (48) a Josefa Pizingera (32) velkou neplechu. Z krize je mělo dostat až překvapivé těhotenství.

Když se veřejnost a nejbližší dozvěděli, že je Vendula Svobodová (48) těhotná, dost možná jim ukápla i slza. Vždyť si druhé dítě tolik přála! „Zatím nevíme, co to bude. Ale moc se těšíme. Nevím, jestli existuje nějaká vyšší moc, že se tohle stalo, mé těhotenství je taková kategorie zázrak,“ naznačila Vendula, že už ani sama asi nevěřila, že by se její velký sen mohl ještě někdy splnit. I když je ale manžel Josef Pizinger (32) velkým cestovatelem, který miluje dobrodružství, vůbec nepochybuje, že si na společné dítě udělá čas. „Josef nikdy děti neměl a vychovává patnáctiletého Kubu,“ prozradila Vendula s tím, že si spolu skvěle
rozumějí.

Odloží cestování na vedlejší kolej?

A možná tak doufá, že když bude mít Josef na starost malé dítě a také v pubertálním věku, přestane mít touhu poznávat svět a bude s nimi víc doma. A když už by se někam vypravili, tak třeba na dovolenou k moři do špičkového hotelu,  kde by si místo zdolávání hor či jiných fyzicky náročných cílů lehli na pláž a odpočívali. Vždyť právě to Vendula s Josefem nikdy nezažila! A ačkoli tvrdí, že ji cestování s manželem baví, proslýchá se, že to není tak úplně pravda.

Bála se, aby jí neutekl za mladší

Dokonce se šušká, že s ním jezdila za poznáním jen proto, aby o něj nepřišla. Kdyby totiž byla doma a on byl nucen jezdit sám, mohlo by se stát, že si brzy najde nějakou mladší dívku, která bude mít o dobrodružství s ním zájem. A Svobodové by tak zůstaly jen oči pro pláč.

Rozchod byl na spadnutí

Není tak divu, že se z jejich okolí linou spekulace, že těhotenství mělo zachránit jejich manželství. Prý těsně před ním procházelo velkou krizí, a dokonce to vypadalo, že se budou muset rozvést. Teď ale oba čelí velké výzvě, a zdá se, že je skutečnost, že jsou v očekávání, znovu spojila. A nepochybují o tom, že to společně zvládnou, ačkoli to může být zpočátku pořádně složité.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden