Můj kousek štěstí

Těhotenství způsobilo poplach!

Eva se kvůli „fámám“ vzteká často, přitom ale občas vyjde najevo, že na nich přece jen něco je...

Objevily se spekulace ze zákulisí nového seriálu, podle nichž by měla známá herečka Eva Burešová (28) tajit před světem radostnou novinu. Fanoušky milovaný pár je prý v očekávání...

Je to tentokrát konečně pravda? Spekulace o tom, zda je, či není Eva Burešová v jiném stavu, četla o sobě herečka jistě už mnohokrát. Od chvíle, kdy začala zářit jako hlavní hrdinka oblíbeného seriálu Slunečná, její popularita stoupla a s tím ruku v ruce pochopitelně i zájem o její osobu.

Zapálení fanoušci touží vědět o soukromí své oblíbenkyně úplně všechno. Fandí jejímu vztahu se šéfkuchařem Přemyslem Forejtem (34) a každou jejich společnou zamilovanou fotku, jaksepatří, ocení obdivnými komentáři.

Nejedno srdce věrného diváka by jistě zaplesalo, kdyby vztah těchto dvou pokračoval svatbou či společným miminkem, a jak se zdá, možná se brzy dočkají. Nedávno se totiž objevily údajné informace přímo z placu seriálu Zoo, kde Burešová opět má velkou roli, které hovoří o tom, že by pohledná brunetka měla být v očekávání.

Tajemný zdroj

V samotném štábu tato radostná novina prý měla způsobit pořádný poprask. „Zatím je to neoficiální, ale už o tom mluví celý štáb. Eva to zatím sice oficiálně neoznámila, ale mělo by k tomu dojít každým dnem. Měla by být ve třetím měsíci těhotenství,“ říká tajemný zdroj, který je prý přímo ze zmíněného seriálu.

Tam měla tato informace přidělat nejednu vrásku, pokud by byla pravdivá, postava hubaté Viky, kterou Eva v příběhu ztvárňuje, by se podle všeho musela přepsat a s ní i dějová linka.

Velká radost, velká rodina

Scenáristé by tedy pomyslně měli o starost víc, ale pro herečku, jejího partnera i jejich okolí, by jistě miminko bylo velkou radostí. Oba už mají děti z předchozích vztahů. Eva má doma roztomilého syna Nathaniela (4) a kuchař krásnou dcerku Stellu (7).

Jednalo by se tedy o jejich prvního společného potomka. Jak se ale zdá, tyto úvahy jsou zatím předčasné. Tedy alespoň podle toho, jak na spekulace reagovala sama Burešová. „Rozhodně těhotná nejsem a ani to není v plánu.

Takových drbů jsem slyšela loni asi deset. To už bych musela mít mateřskou školku,“ odpovídá jasně seriálová hvězda, které se podobné šuškandy ani za mák nelíbí.

Co na to Eva?

„Abych řekla pravdu, tak mě už začíná štvát, že si někdo dovolí takovou informaci rozšiřovat a že se mě na to ptají úplně cizí lidé. Představte si, že bych přišla o dítě, nebo měla nějakou jinou komplikaci a někdo se mě na to ptal,“ rozčiluje se. Vzpomeňme si ale, jak na začátku zuřivě popírala samotný vztah s kuchařem Forejtem....

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden