Těhotnou manželku opustil jen pár dnů před porodem

Tereza se po rozchodu zhroutila, zatímco Roman si našel novou lásku!

Sympatický Roman Vojtek (49) kdysi způsobil skandál, když odešel od své těhotné manželky. Zda za tím byla nevěra jednoho z partnerů, však dodnes nikomu neprozradil.

Oblíbený herec Roman Vojtek (49) je typickým příkladem toho, že zdání často klame. Zatímco na televizní obrazovce vypadá jako typický slušňák, jako tomu bylo v seriálu Vyprávěj, v soukromí to s ním bude zřejmě složitější.

Do porodu jí zbývalo jen pár dnů

Když se v únoru 2015 dostala na veřejnost zpráva, že Vojtek právě o pustil svou manželku Terezu (41), byli všichni doslova v šoku. Vždyť spolu byli přes deset let, stavěli dům a měli dcerku Editu (11).

Navíc Vojtkova manželka byla právě podruhé těhotná a do porodu jí zbývalo jen pár dnů. Není divu, že se okamžitě vyrojila spousta otázek, na které ale stále

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden