Můj čas na kafíčko

Tentokrát to vypadá na slavnou svatbu

Patří k našim nejpůvabnějším herečkám, ze seriálů vzpomeňme Expozituru, Specialisty či třeba Vyprávěj. Přesto byla Hana Vagnerová (38) dlouhou dobu sama. Teď to ale vypadá, že našla toho pravého.

Fakt, že se zamilovala a veřejně vztah přiznává, má velkou váhu, neboť podle vlastních slov rozhodně nepatří mezi ženy, které by byly schopné randit každou chvíli s někým jiným.

„Vždycky jsem záviděla holkám, co se zamilují snadno, a když to skončí, jsou do měsíce v pohodě a zkoušejí to dál. Já to mám vždycky složitější,“ přiznala hvězda seriálu Specialisté. Je tedy její nová láska tou velkou na celý život?

Se srbským režisérem Markom Simićem (43) chodila více než šest let.

Život s ní je nesnadný

„Je to na dobré cestě,“ přiznala před nedávnem herečka s tím, že je po dlouhé době zase zadaná. O svém novém partnerovi ale odmítá prozradit cokoli víc než to, že splňuje tři základní požadavky, které Hana na muže svého srdce má.

Aby krásnou herečku zaujal, musí být prý hlavně charismatický, inteligentní a mít smysl pro humor. Jenže to není ani zdaleka všechno. Podle všeho se vysněný princ bude muset obrnit hlavně velkou trpělivostí. Herečka na sebe totiž už kdysi prozradila, že život po jejím boku není zrovna jednoduchý.

„Když to řeknu jemně, jsem lehce emocionálně nestabilní. Nečekaný pláč, nečekaný jásot, pak zase nahoru, dolů, všechno je barevný, pak zase černý. A já potřebuju, aby tomu ten muž rozuměl,“ říká se smíchem.

Oblékne brzy bílé šaty?

Na oplátku ale svému partnerovi nabízí stálost a jistotu, že si s jeho srdcem jen tak nezahrává, jak by se třeba u krásné a slavné ženy mohlo čekat. Když se prý Hana Vagnerová zamiluje, je to na roky. „Nikdy jsem nezažila takové ty krátké románky nebo flirty.

Já se zamiluju vždycky na dlouho a ještě dýl se pak z toho léčím. Srdce mám napadrť a velmi pomalu se hojí,“ říká s tím, že její vztahy trvaly v průměru sedm let. Její okolí ale doufá, že tentokrát už to bude napořád a že se třeba za čas ozvou i svatební zvony. Na otázky ohledně svatby se ale herečka jen tajnosnubně usmívá.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden