Teprve po narození dcerky Daniel Hůlka pochopil, o co v životě přicházel!

První manželství mu nevyšlo, pak dlouho hledal a nakonec mu pomohla náhoda.

Na tu pravou a jedinou si musel zpěvák Daniel Hůlka (53) počkat pěkně dlouho. Vyplatilo se mu to, dnes má krásnou mladší manželku a společně budou vychovávat dcerku.

Kdysi před lety prohlašoval Daniel Hůlka (53), že do manželství se nepohrne. Neměl k tomu tehdy důvod. Proslavily ho muzikály, měl obrovské davy fanynek, ze kterých si mohl vybírat. Lásku ke svobodě měl tak nějak v krvi už odmala.

Libuše změnila jeho názor

V první třídě chodil Daniel za školu, protože se mu zdálo, že ho pravidelná docházka omezuje. Od páté třídy měl dvojku z chování. Vystřídal celkem tři základní školy, ale nakonec se to usadilo a devátou třídu opouštěl se samými jedničkami.

Daniel toužil po sportovní slávě. Jeho hlavním zájmem byl volejbal. Dostal se dokonce do reprezentace, ale další

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden