Můj kousek štěstí

Tereza Bebarová: Z Ulice ke sporáku. Dává sbohem herectví?

Když dostala vyhazov ze seriálu Ulice, nejdřív nevěřila, že se něco takového může vůbec stát. Vždyť do Ulice patřila od začátku a zřejmě byla přesvědčena o tom, že tu zůstane napořád. Nicméně na začátku roku o tento výnosný džob přišla, potom následoval stav nouze v souvislosti s koronavirem, a Tereza se lekla, že bude bez práce.


Ale protože je řádně energická, dokázala si vydupat ze země vlastní televizní pořad. A to ani nemusí vytáhnout paty z vlastního domova, neboť televizní kamery přispěchají až do její kuchyně.

Pořad ponese jméno Čas na TE. BE. neboli Čas na Terezu Bebarovou. A co se bude před kamerami dít? Těště se na pečení dobrot v reálném čase, zpovídání známých osobností na téma domácnost a konečně burzu nápadů a tipů, jak vylepšit nejrůznější pokrmy, ale i dům či byt.

Podnikavá Tereza má tudíž o obživu postaráno. Její fanoušci si však přece jen dělají starosti. Vždyť herectví bývávalo pro představitelku Ukrajinky Světlany z Ulice vším, zářila v seriálu, činohře, muzikálech. Chce ho snad Bebarová pověsit na hřebík? A není to škoda?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden