Tereza Brodská: Hledá dobrého právníka

Jako sůl potřebuje právníka půvabná Tereza Brodská (50). Komplikované zranění ji upoutalo na lůžko, nejméně na několik měsíců je vyřazena z normálního života.

Dcera hereckých legend Jany Brejchové (78) a Vlastimila Brodského (†81) zuří a chce, aby za tohle někdo zaplatil. Skutečně má právo se zlobit. A po klubu, ve kterém si naštípla kost a přetrhala vazy v kotníku, požadovat finanční náhradu.

Nastaly komplikace, Tereza musela být hospitalizovaná, čímž přichází o pracovní nabídky a velké peníze. Jak se to stalo? Když pospíchala na firemním večírku gratulovat kamarádovi, který stál na pódiu, šlápla do obrovské díry.

Ta byla mezi pódiem a schody. Způsobila si nepříjemné zranění nohy, které se špatně hojí. Hematom v noze se zanítil, což vyžaduje ještě delší rehabilitaci, než si lékaři mysleli. Brodská se měla vrátit do seriálu Ulice, což však kvůli nehodě nebylo možné.

Po podniku, kde se zranila, bude požadovat finanční náhradu. Neuvěřitelné je, že i přesto, že zranění bylo medializováno, nikdo z klubu za ní nepřišel s omluvou. Toho budou litovat. Rozzuřená bruneta shání nejlepší právníky.

.

reklama
reklama