Tereza Brodská: Hroutí se jí celý život

Je zlomená a opuštěná. Tereza Brodská (51) údajně neprožívá zrovna nejveselejší období. Nejenže má starosti o svou maminku Janu Brejchovou (79), ale zároveň je na tom prý špatně z finančního hlediska. Pobyt v nemocnici údajně mamince hradí ze svého, a i když Brejchová nějaké své úspory měla, ty už prý na její léčbu dávno padly.A tak se musí spoléhat na svou dceru.

Skoro se nevídají

Ta se samozřejmě o maminku stará, seč jí síly i peníze stačí, ale kvůli tomu prý nemá čas ani na lásku, ani na kariéru. Všechno podle přátel dělá polovičatě.Dokonce už jí to prý připomíná i její manžel Herbert Slavík (56). Ten je kvůli pracovním záležitostem rovněž hodně vytížený, a tak se skoro nevídají.

Nemůže sehnat práci?

Herečce však podle všeho ubývá i práce.Už není tak žádaná jako v dřívějších letech, a když už přece jen nějakou seriálovou nebo filmovou roli získá, údajně za ni nedostane zaplaceno tolik, kolik by si představovala a na co byla zvyklá. Podle kamarádek se jí život hroutí pod rukama a herečka vůbec neví, co má dělat.

Navíc má strach z toho, že přijde o manžela. Se Slavíkem žije už téměř čtvrt století a po tak dlouhé době je zřejmé, že na vztahu musejí hodně pracovat, aby si ho udrželi. Jenže ona už prý nemá sílu.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama