Můj kousek štěstí

Tereza Brodská: Proč o sobě říká, že je stará?

Přecitlivělá herečka zřejmě upadá do depresí. Není sama, v období kolem Vánoc jimi trpí kdekdo, ale Tereza k tomu má vrozené dispozice. Když přičteme chmurné lednové dny s nedostatkem světla, je pravděpodobné, že je černovláska už zase smutná.

Přitom se po pauze vrátila ke hraní. Nedávno zazářila v televizním projektu Jak si nepodělat život, kritici psali o jejím hereckém výkonu s velkým uznáním. Nyní se objevuje v seriálu Slunečná, a neuvěříte, proč na tu práci kývla.

V obci téhož jména dal světu dobrovolně sbohem její tatínek Vlastimil Brodský (†81). „Rodiče tam jezdili ještě před mým narozením, od roku šedesát tři,“ vypráví Tereza. „Tatínek s babičkou a dědečkem tam jsou pochovaní.

Pro mě to byl jeden z důvodů, proč jsem do toho projektu šla.“ Taková vzpomínka ovšem člověku na náladě nepřidá, jak ostatně dokazují i následující Terezina slova:  „Televize. Prima se o nás krásně stará.

Každou chvíli se mě ptají, jestli něco nepotřebuju, jestli mi není zima. Ze začátku jsem si říkala, jestli se nebojí, aby mě, starou herečku, na place nekleplo.“ Tak hezká žena jako ona by se neměla označovat za starou.

Chmury ji zkrátka nenechávají na pokoji. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden