Tereza Kostková: Had v domácnosti

Udělá, co synkovi na očích vidí. Přesně před tím ovšem psychologové varují nejvíce. Had v domácnosti, je to dobrý nápad? Tereza Kostková (41) pořídila synkovi Toníkovi (10) velice netradičního mazlíčka.

Krajtu. Zkrátka kluk si přál nebezpečného škrtiče, dostal ho. Přání chlapečka je v téhle rodině zákonem. Škrtič slyší na jméno Dárthík, Tereza se s ním dokonce mazlí. Mladý had má už teď obrovskou sílu. Když si ho dá půvabná tmavovláska okolo krku, jen tak ho nesundá.

Údajně ji nechce uškrtit, k tomu se možná chystá, až bude větší, ale dává jen najevo svou osobnost. Podle odborníků je krajta královská nevyzpytatelná. Může na chovatele zaútočit. Stává se to ve chvílích, kdy had dostane špatnou náladu.

Odhadnout, kdy má dobrou náladu a kdy se cítí mizerně, je však pro laika těžké. Krajta už Terezu jednou kousla a jednou dokonce utekla. Sousedé se mají nač těšit, nelze vyloučit, že na ně had občas vykoukne ze záchodové mísy.

V dospělosti může měřit až úctyhodné dva metry. Mimochodem, co až si Toník bude přát například nosorožce? Dostane ho?   .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden