Můj čas na kafíčko

Tereza Kostková je pod pantoflem!

Můj čas na kafíčko

Synáček jí po vzoru nevlastního taťky říká, co má dělat a co ne. A ona mu k tomu dává prostor. Kdy přijde krize?

Ačkoli je Tereza Kostková (45) jednou z našich nejobsazovanějších hereček a působí velmi sebevědomě a rázně, pravý opak je pravdou. Doma se z ní stane žena v domácnosti, která svým dvěma klukům dělá, co jim na očích vidí.

Kdo by si myslel, že pro Terezu Kostkovou (45) je nejdůležitější její kariéra, ten se by se mýlil. Jako herečka a moderátorka je naprostá profesionálka, což prokázala už mnohokrát i po boku Marka Ebena (64) při uvádění soutěže StarDance.

Kostková své role silně prožívá, čímž strhne diváky, ale tím nejdůležitějším je pro ni svět mimo kamery. Pro rodinu by se doslova rozkrájela. Jejím manželem je režisér Jakub Nvota (45), s nímž vychovává svého syna Antonína (14), kterého má

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden