Tereza Kostková: Má hluboko do kapsy?

Musí počítat každou korunu! TEREZA KOSTKOVÁ (42) má údajně obrovské finanční potíže. Není pro ni totiž práce. Poté, co se rozvedla s režisérem PETREM KRACIKEM (60), se o domácnost a o svého syna ANTONÍNA (11) stará údajně úplně sama. Syn si ovšem prochází obdobím, kdy potřebuje nejvíc peněz. Nejen na školu, ale i na nové oblečení, aby nezaostával za svými kamarády. A tak musí herečka sahat do úspor.

Šetří každou korunu

„Zažívám měsíce, kdy počítám každou korunu,“ prozradila. Při její profesi se nemůže spoléhat na stálý měsíční příjem, tudíž jsou měsíce, kdy si slušně vydělá, ale pak nastane období, kdy jí na účtu nepřistane ani koruna. A to období zažívá právě teď. Filmová role v nedohlednu, a když už si zahraje aspoň v seriálu, jde spíš o menší roli. Má ale obrovské štěstí. Česká televize se prý rozhodla znovu vysílat oblíbenou taneční show StarDance, a tak se opět objeví po boku svého kolegy MARKA EBENA (60) coby moderátorka.

Bude si muset půjčit od tajného milence?

Nejenže si vydělá pořádný balík peněz, ale také začne tančit, což podle jejích vlastních slov znamená, že se nebude muset omezovat v jídle. Konečně tak bude moci jíst, co bude chtít. Jakožto moderátorka soutěže bude samozřejmě tančit i ona. Ale co až zase pořad skončí? Vydělá si tím tolik, že si stihne i něco našetřit, nebo bude muset využít svého bohatého milence, kterého si údajně před pár měsíci našla? Přednedávnem se také nechala slyšet, že by ráda odjela aspoň na pár dní do Francie. Ale na to si asi bude muset počkat, až zase něco vydělá. Ve Francii je draho, a pokud svého zámožného milence neskrývá právě tam, hned tak se tam nepodívá.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden