Moje šťastná hvězda

Tereza Kostková: První manželská krize?

Konec minulého roku pro ni byl jedním z nejšťastnějších období v životě. Ovšem stačilo, aby uplynulo sotva pár měsíců, a všechno je jinak! Sesypala se na ni vlna kritiky za to, že svou lásku tajila, a dokonce ani neprozradila, že se bude vdávat.

Zákaz pro celou rodinu

Na tom by však nebylo nic špatného. Každý má právo na soukromí. Co je ovšem zajímavější, je fakt, že celé své rodině a také přátelům údajně zakázala o ní mluvit před novináři nebo kýmkoli jiným, kdo by mohl informace o jejím manželství šířit dál! Proč? Ke všem byla Kostková vždycky vstřícná.

Ráda poskytovala rozhovory, a dokonce jí nebylo proti srsti zvát si novináře do bytu. Od počátku nového roku se ale hodně změnilo. Údajně už i na oficiální akce chodí sama a s Nvotou se snaží ukazovat co nejméně.

Nedávno se na veřejnosti objevil její otec Petr Kostka (80). Samozřejmě že se ho všichni ptali na jeho dceru, ale herec ihned stočil konverzaci jinam. Prý řekl, že rád odpoví na cokoli, ale co se týče dcery, neprozradí raději ani slovo.I hereččini přátelé údajně potvrdili, že nesmí o jejím vztahu mluvit. Něco z jejího tajemství však přece jen uteklo.

Kvůli čemu ji chce opustit?

Jejich manželství totiž údajně není tak idylické, jak si herečka myslela.Nejenže se se svým manželem skoro nevídá, ale ke všemu mají každý úplně jiné plány. Nvota měl údajně Kostkové sdělit, že by rád cestoval. Ne však čtrnáct dní nebo měsíc, ale celý půl rok! Prý už má dost práce i Česka a potřebuje změnit prostředí.

O tom ovšem herečka neuvažuje, protože má na starosti syna Antonína (11). A ten do školy musí chodit stůj co stůj. Znamená to, že sotva se jejich cesty spojily, zase se rozdělí?

Čeká ji tučná pokuta?

Kostková teď řeší nejedno dilema.Dělat uraženou, nebo to přejít a přát manželovi, aby si cestu užil? Měla by jet s ním, nebo zůstat doma? Toník se může učit i doma nebo na cestách, v tom by zas až takový problém nebyl. Horší ovšem je, že herečka má nasmlouvané role do několika filmů, a kdyby si nyní své působení v nich rozmyslela, zaplatila by prý i tučnou pokutu.Proto prý podle přátel doufá, že si to její muž rozmyslí.

Má finanční problémy

Pro Terezu to však musel být obrovský šok. Není tedy divu, pokud zakázala všem mluvit o svém soukromí. Vždyť nejspíš ani ona sama neví, co bude.Navíc jí nedělá starosti jen manžel, ale má prý i finanční problémy. I kvůli nim se prý vzdala svého ohromného bytu v pražských Vysočanech a přestěhovala se na Vinohrady, do domu, který údajně vlastní Nadace Aleny a Luďka Munzarových.Říká se, že tam dostala mnohem výhodnější nájem, a tudíž ušetří. Manžel jí asi na bydlení nepřispívá.

Minulost se opakuje

Jakožto divadelní herec a režisér si na příliš peněz nepřijde, proto si jeden z jejich společných blízkých známých myslí, že ho musí Tereza živit.A údajně jí dochází trpělivost. Myslela si, že po svatbě změní Nvota obor, nebo že kvůli ní bude pracovat ve dne v noci? Její plány se ale, jak to tak vypadá, hroutí a její manželství možná tento rok nepřežije.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden