Tereza Kostková: Šikovná! Prodá vám i teplou vodu

Má tohle zapotřebí? Krásná a úspěšná dcera slavných rodičů, Carmen Mayerové (75) a Petra Kostky (82), bezpochyby netře bídu s nouzí.


Její výdělky z bezpočtu filmů, seriálů a zábavných pořadů jsou jistojistě oslnivé, a proto se těžko věří, že by na tom byla tak špatně, že by si musela vydělávat na chleba všelijak – třeba i prodejem zboží. Přesto tak činí. Atraktivní moderátorka taneční televizní soutěže StarDance se na sociální síti ukazuje s nejrůznějšími produkty, což je, při vší úctě, přece jen trošku trapné.

Je vyloučeno, aby na tom byla umělkyně tak špatně, že by jí nezbylo než vnucovat překvapeným fanouškům potraviny, kožíšek, sako, šálu či nábytek. Přitom o to její obdivovatelé nestojí, spíš by je zajímalo, jak se jí vede v manželství s režisérem Jakubem Nvotou (43) a co dělá její synek.

Ovšem v tomto ohledu je jedna z hlavních hrdinek filmu Ženy v běhu na slovo skoupá. Nic vám o sobě neprozradí, soukromí si úzkostlivě hlídá, ale koukejte si koupit šálu. No je tohle fér?

Přitom nouzová opatření související s pandemií koronaviru skončila, hrají divadla, natáčejí se seriály i další televizní pořady. Zde by měla Kostková možnost vydělat velké peníze, o nichž se obyčejným smrtelníkům ani nesní.

reklama
reklama

Komentáře