Tereza Kostková: Vážná nemoc se opět projevila

Trápí ji vážně zdravotní problémy! TEREZA KOSTKOVÁ (42) nedávno přiznala, co ji tíží a jak se s tím vypořádává. Souvisí to i s domnělým těhotenstvím.

Jen málokdo ví, že oblíbená moderátorka a herečka trpí nevyléčitelnou nemocí. Tereza Kostková (42) celý život bojuje s nemocnou štítnou žlázou a nyní, jak to tak vypadá, se jí problémy s ní spojené zase vracejí.Od dvaceti let, kdy jí doktoři nemoc zjistili, prý trpí na obrovské otoky dolních i horních končetin, krku, ale prý třeba i oblasti břicha. Je to nepříjemné a ke všemu to neskutečně bolí.

Přibrala, nebo jen otekla?

Prý také kvůli nemoci vždycky vypadala, že má nadváhu, i když jedla pořád stejně.Pár měsíců v roce zkrátka vypadala tak, že přibrala minimálně deset nebo patnáct kilogramů. Nemálo nocí kvůli tomu probrečela, ale nakonec se s tím smířila. Dlouhá léta otoky téměř vůbec neobjevovaly. Až před pár měsíci to všechno začalo nanovo.

Jak to souvisí s manželem?

Nedávno se Kostková vdala a díky rostoucímu bříšku si všichni mysleli, že je podruhé těhotná. Navenek se tomu smála, ale v duchu prý trpěla. Všem vysvětlovala, že o dítěti opravdu neuvažuje a o nemoci neřekla ani slovo.

Má strach, aby se otoky neprojevily v takové míře, jako když jí bylo dvacet. Jak by asi vypadala? Herečka si tak den co den zoufá. Prý se nechala slyšet, že by nejraději odjela na dovolenou nebo do lázní. Nejlépe sama. Že by manžel Jakub Nvota (41) nechtěl jet s ní? Jen jestli se jí vše nezhoršilo poté, co se začalo proslýchat, že si Nvota našel milenku. Psychika v tomto případě jistě hraje roli..

reklama
reklama

Komentáře