Tereza Kostková: Využívá svého muže k lepší práci?

Už delší dobu se spekuluje o tom, že si herečka TEREZA KOSTKOVÁ (42) vzala režiséra JAKUBA NVOTU (42) především kvůli jeho pracovnímu postavení. Ona sama to popírá, ale vypadá to, že na tom bude něco pravdy. Lidé si myslí, že si ho vzala z vypočítavosti a především proto, aby jí dohazoval role.

JEŠTĚ SE NEZASTAVILA

To však herečka Tereza Kostková (42) popírá. Svého manžela Jakuba Nvotu (42) prý jako režiséra uznává, ale jejich manželství prý rozhodně není postavené na vypočítavosti.

Nicméně vše ostatní tomu nasvědčuje. Tereza se od doby, co je vdaná, pracovně nezastavila, což se jí před manželstvím nestávalo. Tereze její manžel už několik rolí dohodil a obsadil ji dokonce i do některých svých her.Pochopitelně šlo o hlavní role, ne o žádné vedlejší. Kostková je z toho pochopitelně nadšená, ale její divadelní kolegyně příliš ne.

NIKDO SE S NÍ NEBAVÍ

Údajně se jim nelíbí, že je teď Tereza do všeho tak protlačovaná. Podle nich to není fér a to, že je její manžel režisér, neznamená, že nemůže dát šanci i jiným herečkám. S Terezou se tak prý její kolegyně příliš nebaví, ale vypadá to, že ji to netrápí. Hlavní pro ni je, že se jí v pracovním životě daří.

VŠECHNO PLATÍ JENOM ON?

Nedávno se Tereza rozpovídala nejen o pracovním životě, ale i o tom osobním. Prý je šťastná jako nikdy předtím, protože si se svým manželem budují nový domov. Kostková ho prý navrhuje a rozhoduje snad o všem, co by v něm mělo být.Od podlah a zdí až po nejmenší detaily. Jakub tedy nemá příliš prostoru se projevit, zato jeho peněženka ano. Údajně totiž vydělává víc než Kostková a prý tedy celý dům zafinancuje. To je snad snem každé ženy. Muž, který jí dohazuje skvělé role a ke všemu jí ještě zaplatí její dům snů. Vypadá to, že Kostková narazila na zlatý důl a ona sama to moc dobře ví. Nejspíš proto se k Jakubovi na veřejnosti neustále tulí a vyjadřuje mu náklonnost.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden