Tereza Pergnerová: BUDE SLAVIT, NEBO UKONČÍ KARIÉRU?

Loňský neúspěch prý nesla dost těžce

Když se minulý rok TEREZA PERGNEROVÁ (43) vrátila na televizní obrazovky, nebylo k čemu jí gratulovat. Jak rychle přišla, tak zase odešla. Letos si svůj návrat zopakovala. Ale všichni se ptají: „Má cenu, aby se ještě snažila?“

Vpolovině října se na televizní obrazovky dostal nový pořad s názvem Mise nový domov, kterou moderuje právě Pergnerová. Reality show má za úkol pomoci sociálně slabším rodinám zvelebit jejich do zkouší ještě jednou, ovšem s ohromným strachem, zdali o ni diváci ještě vůbec stojí. „Uvědomuje si, že další špatný pořad by už mohl být ten poslední. Snaží se nedat na sobě to napětí znát, ale prožívá to hodně,“ tvrdí pro změnu její kamarád. „Vzhledem k tomu, co se stalo naposledy, je její noční můrou, že jí pořad zase ukončí tak rychle jako minule. “ Poslední naděje Pokud to nevyjde ani teď, jistojistě mov. Jenže to už tu jednou bylo. Právě zmiňovaný minulý rok. Show skončila po dvou odvysílaných dílech. Pořad měl velmi nízkou sledovanost, a to zřejmě i kvůli samotné moderátorce. Podle jejích známých a přátel to nesla dost těžce.

Mladí ji zbožňovali, ale to už je dávno pryč

„Má strach z dalšího neúspěchu, dala do další šance všechnu svou energii. Hodně prožívá, jestli se bude dařit, chtěla by, aby tahle šance na obnovení kariéry vyšla,“ nechala se slyšet jedna z jejích kamarádek. Pokud to nevyjde ale ani teď, těžko sebere odvahu na další pokusy o nastartování své kariéry. Poprvé jí to vyšlo. Moderovala totiž velmi úspěšnou televizní reality show Vyvolení. Mladí lidé ji zbožňovali, pak minulý rok přišel pořad Akce nový domov a nevyšlo to.
Letos to zkouší ještě jednou, ovšem s ohromným strachem, zdali o ni diváci ještě vůbec stojí. „Uvědomuje si, že další špatný pořad by už mohl být ten poslední. Snaží se nedat na sobě to napětí znát, ale prožívá to hodně,“ tvrdí pro změnu její kamarád. „Vzhledem k tomu, co se stalo naposledy, je její noční můrou, že jí pořad zase ukončí tak rychle jako minule.“

Poslední naděje

Pokud to nevyjde ani teď, jistojistě to bude znamenat konec kariéry. A to by pro ni byla velká tragédie. „Ona tenhle život miluje, hodně by si přála, aby se novému pořadu dařilo. Kdyby se měla vzdát kariéry v televizi bez vyhlídky na návrat, tak by ji to hodně mrzelo, i když by možná tvrdila opak,“ říká kamarád. Jak si u diváků povede, ukážou až nadcházející týdny, ale už teď je jisté, že o žádný velký úspěch jako v případě tolik sledovaných Vyvolených rozhodně nepůjde.

reklama
reklama

Komentáře