Tereza Pergnerová: Velký návrat na obrazovky se nekoná!

Vycouvala z nabídky snů?

Není to tak dávno, co se spekulovalo o tom, že bývalá moderátorka a zpěvačka TEREZA PERGNEROVÁ (42) dostala od televize Nova lukrativní pracovní nabídku. Vypadalo to na hvězdný návrat, jenže Tereza najednou obrátila a po natočení prvních dílů z projektu prý teď vycouvala!

Podle dostupných informací měla Tereza moderovat obdobu americké show Vítejte doma, která se u nás vysílá na stanici Prima Cool. Jde o velmi dojemný projekt, v němž parta architektů staví nové domy lidem, které zasáhla nějaká životní tragédie. Pro moderátorku, po níž se v roce 2013 slehla zem a která se rozhodla věnovat se výhradně své rodině, to byla obrovská příležitost, jak se vrátit na obrazovky. Dlouho nabídku zvažovala a nakonec na ni dokonce kývla. „Trvalo jim, než ji přemluvili, “ uvedl dobře informovaný zdroj přímo z televize s tím, že vedení Novy bylo nadšené, že Pergnerová nabídku přijala. To však ještě netušili, že je za pár měsíců tak trochu „vypeče“.

Zlákaly ji peníze

Ačkoli moderátorka po celou dobu popírala, že by se měla na televizní obrazovky vrátit,
v kuloárech byl její hvězdný comeback tématem číslo jedna. Skutečnost, že nabídku Novy přijala, potvrzují i první natočené díly. „Tereza u nás natáčela pořad o bydlení. Nejednalo se o kamerové zkoušky, ale o úvodní dva pilotní díly,“ prozradil zdroj z televize. Zničehonic ale Tereza usoudila, že vlastně o popularitu nestojí. „Rozhodla se, že do toho znovu nepůjde. Lákaly ji peníze, ale bojí se, že by se pak nemohla dostatečně věnovat své rodině. A ta je pro ni nejdůležitější,“ uvedl člověk z jejího okolí. Sama moderátorka už několikrát prohlásila, že nejlépe je jí doma
s dětmi a s partnerem JIŘÍM CHLEBEČKEM (46). „Užívám si to být matkou,“ řekla. Nedávno navíc prosákly informace, že by ráda pokusila adoptovat další dítě.

Proč se vzdala návratu?

Co ve skutečnosti stálo za odmítnutou pracovní nabídkou, po které by jiní moderátoři skočili bez váhání? Podle Terezy a lidí z jejího okolí je to právě strach z toho, že by neměla dost času na své děti. SAMUEL (16) a NATÁLIE (8) nejsou ještě dospělí a ve svém věku mámu potřebují možná nejvíc.

Jen když je obklopená svými dětmi a milovaným partnerem, se prý cítí být ve svém živlu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden