Moje sladké tajemství

Terminátorka porodila. Vítej, Rozárie Soukupová!

Moje sladké tajemství

Holčička je na světě, co bude dál? Vydrží vztah pod tíhou rodičovských starostí?

A je to! Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (54) přivítali na svět vysněnou dcerku Rozárii. Sotva deset minut po porodu čerstvě trojnásobná máma už sdělovala šťastnou zprávu fanouškům na Instagramu. Zatímco Agáta vypadala, že si jen odskočila z nákupáku, rozněžnělý Soukup byl ze všeho o poznání vyjevenější. Však byl také u porodu poprvé!

Pár Soukup-Hanychová, na který by si ještě před pár měsíci nikdo nevsadil ani zlámanou grešli, překonává veškerá očekávání. Mnozí jim prorokovali, že spolu nevydrží ani do Agátina porodu. Minimálně tuhle metu však modelka a mediální magnát pokořili.

„Škoda že jsme to nedali živě, viď miláčku? Tak tohle je naše holčička,“ vtipkovala rozzářená Hanychová ve videu, které pořídila 11. dubna večer jen pár chvil po porodu.

Ostatně to by snad ani nebyla Agáta, pokud by hned své dojmy nesdílela s celým světem. Radost byla

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden