Můj čas na kafíčko

Těší se, že se bude zase brzy svlékat?

Ačkoli je moderátorka primáckého Showtimu Gabriela Soukalová (32) teprve pár měsíců po porodu, už zase mluví o svlékání.

Nedávno se objevila na společenské akci pánského magazínu a vypadala skvěle, jako by snad vůbec nikdy těhotná nebyla. Když vzpomínala na odhalené snímky, vypadalo to, jako by se tehdy vůbec nestyděla. „Přišlo mi to opravdu moc lichotivé,“ prozradila, že si tehdy hodně považovala takové nabídky.

Dokonce přiznala, že doufala, že takové focení zažije už během své sportovní kariéry. Možná i proto se nyní snaží pracovat na své postavě, třeba v podvědomí doufá, že přijde další focení a opět bude moct ukázat světu své sexy křivky.

Co na to ale asi řekne její současný partner, podnikatel Miloš Kadeřábek (28)? Je i on příznivcem svlékání, anebo by byl raději, kdyby si atraktivní tělo partnerky užíval jen on doma? Zatím to vypadá, že žárlivý není, ale to se samozřejmě může hodně rychle změnit.

Každá odhalená fotka totiž přiláká další příznivce, kterých už má Gabriela skutečně hodně. Uvidíme tedy, zda se jí dostane nějaké další zajímavé nabídky a zda neukáže ještě víc než kdysi v měsíčníku pro pány. To by ale už musela nejspíš donaha.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden