Těžký život andělů strážných Evy Pilarové

Chtěla si užít úspěch na Kubě a poslala kluky z kapely domů

Hned několikrát utekla Eva Pilarová hrobníkovi z lopaty. Poprvé, když si na Kubě vychutnávala pocity hvězdy po úspěšném turné. Rozhodla se, že si pobyt o čtyři dny prodlouží. Zachránila si tím život.

Zpěvačka Eva Pilarová (*1939) tehdy prožívala první velký vrchol své kariéry. S písní Requiem vyhrála všechny významné hudební festivaly, na které dorazila. Sjezdila s ní půlku světa. Dostala pozvání i na „ostrov svobody“. Na nesoutěžní Festival Internacional de la Canción Popular, který se konal na proslulé kubánské pláži Varadero. „Přesto hned druhý den všechny noviny psaly, že Pilarka na Varaderu

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden