Ti dva matku drsně využívají

Herečka Dana Batulková (63), která momentálně září v seriálu Slunečná, by už mohla „na stará kolena“ mít trochu klid. Jenže to jí její rodina zrovna dvakrát neumožnila.

A dvakrát doslova, protože největší starost jí dělá syn Jakub Prachař (37), a zejména potom dcera Mariana Prachařová (27). V loňském roce musela vzít Batulková obě své už dospělé děti znovu pod svá křídla a nechala je, aby se nastěhovaly zpátky k ní domů. Kromě poskytnutí „azylu“ ještě poskytovat psychickou podporu po rozvodu zničenému synovi a „anorektické“ dceři by zmohlo každého.

Jakub Prachař (37).

Nejdřív syn...

Vzhledem k tomu, že její exmanžel David Prachař (62) vychovává s Lindou Rybovou (45) tři dospívající děti, Batulková byla na děti, které má s Prachařem, spíše sama. Současně sehrálo roli i to, že zejména Jakubu Prachařovi dlouho trvalo, než si ke svému otci znovu našel cestu poté, co matku kdysi opustil právě kvůli Rybové.

Loni v září se Prachař po dramatických rozepřích rozvedl s někdejší modelkou Agátou Hanychovou (36), s níž má dceru Miu (3). A protože se Prachař po rozvodu potřeboval dát dohromady, nastěhoval se během koronavirové krize k matce.

Batulková se mu samozřejmě snažila být útěchou. Nápomocen se ale snažil být dle svých slov i David Prachař, který se se synem snažil o porozvodové situaci alespoň mluvit.

Mariana Prachařová (27).

Potom dcera

V tu dobu ještě Batulková nevěděla, že klid nebude mít ani o loňských Vánocích. Když začala karanténa, nastěhovala se k mámě i Mariana Prachařová. Zpočátku sice dělala mámě radost, neboť doma začala cvičit a měla krabičkovou dietu, záhy ale bylo vše jinak.

S hubnutím to přehnala, až se dostala k hranici poruchy přizpůsobení. Na přání rodiny docházela na terapie, pak je ale začala vynechávat. Tím vším matce „zpestřovala“ Vánoce.

Fotky lehce rozmazlené dcery zrovna nebudí dojem, že by nad nemocí zvítězila. Pracovně i rodinně vytížená Batulková tak už nemá ani síly a čas na svého mladšího partnera Ondřeje Zajíce (51).

reklama
reklama

Komentáře