Moje šťastná hvězda

Tlačí ji mladší partner do miminka?

Moje šťastná hvězda

Herečka Lucie Vondráčková je do Polívky čím dál víc zamilovaná. Opravdu už je ale ten správný čas na to, aby se z bojovníka MMA stal zodpovědný otec?

Jsou spolu teprve rok, ale Zdeněk Polívka (25) cítí, že je herečka Lucie Vondráčková (43) jeho životní láska. I proto údajně moc touží po tom, aby z něj udělala otce. Chce ale vůbec herečka další dítě?

Je to už více než rok, co se herečka ze seriálu Ulice Lucie Vondráčková (43) zamilovala do bojovníka MMA Zdeňka Polívky (25). Sice jim nikdo jako zamilované dvojice zpočátku nedával příliš mnoho šancí, ale postupem času se ukázalo, že je jim spolu čím dál lépe. Polívka už nějakou dobu žije s herečkou v jedné domácnosti a povídá se, že cítí, že je to žena, kterou hledal.

Je na dítě připraven

Velmi rád by prý jejich vztah posunul a založil s Vondráčkovou co nejdříve rodinu. Dobře totiž ví, že herečka oslaví příští rok v březnu čtyřiačtyřicáté narozeniny a moc času na další dítě

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden