Tlačí na syna, protože chce další vnouče?

Syn se snaží Veronice pomáhat. Udělá jí už brzy radost dalším přírůstkem?

Herečka VERONIKA ŽILKOVÁ (60) má momentálně plnou hlavu rozchodu s MARTINEM STROPNICKÝM (65). Už brzy ji ale možná čekají úplně jiné starosti.

Bolest z rozchodu s životním partnerem je pro Veroniku Žilkovou (60) stále velice bolavé téma. Od onoho „dne D“, kdy jí manžel oznámil, že s ní do budoucna nepočítá, sice uběhlo již několik týdnů, všemožné dotazy a vysvětlování jí ale na dobré náladě jistě moc nepřidávají.

Nyní se ale zdá, že o to, aby byla herečka zase šťastná, se milerád postará její syn Vincent Navrátil (25). Jak chce mamince vrátit zase úsměv na rty?

Ztrácí se před očima

Ačkoli se herečka snaží ze všech sil působit nad věcí, je pochopitelně jasné, že ve skrytu duše trpí jako zvíře. Možná by to bylo o něco snazší, kdyby věděla, že za náhlým

Zbývá vám 76% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden