Můj kousek štěstí

To bylo řečí o svatbě Kloubkové!

Je lepší se rozcházet než rozvádět! Je to snad důvod proč se jim do manželství nechce?

Svatba, o níž Kristina Kloubková (46) a Václav Kuneš (47) informovali s velkou pompou, jež se měla odehrát v poslední den roku 2020, byla falešná. Jen divadélko.

„Svatba se odehrála velmi nečekaně. Na Silvestra jsme byli s partou lidí a mojí nejlepší kamarádkou, která mimo jiné může oddávat,“ popsala před časem moderátorka. V novinách rázem vycházely titulky, že se moderátorka a tanečník konečně vzali.

Následně útlá plavovláska přiznala, že obřad nebyl oficiální, tudíž není platný. Celá ta romantika má asi takovou platnost jako svatba dětí v mateřské školce.

„Oficiálně to stále není. Na ničem to nevázne, pro nás bylo důležité to spojení a papíry pro nás nejsou důležité,“ překvapuje Kloubková. Proč si ale uspořádala svatbu jen naoko, srovnatelnou s naivní dětskou hrou?

Jako by se bála, zda vůbec někdy dojde k té pravé. Fanoušci se obávají, že vztah nestojí na tak pevných základech, aby si ho ti dva troufli zpečetit svatbou. Spíš připomíná houpačku: jednou jsou nahoře a šťastní, následuje kruté vystřízlivění a rozchod.

Už kvůli Jasmínce (10), kterou má Kristina z předchozího vztahu s Karlem Moravcem (45), by se dvojice už měla nějak rozhodnout. Takhle to totiž vypadá, že svému vztahu příliš nevěří!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden