To je tvoje dítě, Karfíku?

Seriál ještě pořádně neviděl. Možná, až bude v důchodu.

V každém seriálu bývá mnoho herců, ale obvykle jen jedna postava, podle níž si, mnohdy celá léta, ono dílko pamatujeme. V případě My všichni školou povinní to byl Miroslav Vladyka. I když to nerad slyší.

Seriálový učitel matematiky Karfík měl už na začátku jedno velké plus. Autorka scénáře Markéta Zinnerová jeho postavu napsala podle svého vlastního matikáře z libereckého gymnázia. A měla ho tenkrát ráda. Ostatně to bylo na Karfíkovi vidět.

Neokoukaný matikář

Vyšla i sázka na jeho představitele. Mladý, neokoukaný herec Miroslav Vladyka (*1959) sice začínal filmovat už v pěti letech, ale dosud se objevil v

Zbývá vám 76% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden