Můj kousek štěstí

To koukáš, Stropnický! Verunka už má chlapa

Mluví o Agátině těhotenství, miminko prý bylo chtěné... Celá rodina se na ně těší

Stropnickému vytřela zrak. I ona už je zase zadaná! Každá mince má ale dvě strany a zdá se, že na té druhé stojí šokovaná manželka hereččina nového muže.

Již delší dobu Veronika Žilková (60) avizovala, že čeká na novou lásku. Vztah k velvyslanci ČR v Izraeli Martinu Stropnickému (65), s nímž se rozvádí, když jí utekl za jinou, možná ani nebyl tak silný.

Inu, herečky mají široká srdce. „Sedím u otevřeného okna a čekám, co přijde,“ prohlásila umělkyně. „Jsem vlastně skoro volná,“ dodala.

Neztrácí čas

Velvyslanec si teď může bez výčitek užít známost se svou podřízenou Markétou Horňákovou (30), což ostatně dělal i během manželství. „Určitě nechci nikoho mladšího, co bych s ním dělala?“ říká herečka zlomyslně a naráží na manželův románek, neb Stropnického blondýna je o pětatřicet let mladší.

Žilková ale hledá opravdového chlapa, tak jako už tolikrát. Potřetí se rozvádí, ale jednou to přece musí přijít. Kdo ztratil naději, ten napůl zemřel.

Přitom Veronika je živá až běda. Ve snaze ukázat nevěrnému choti, celé republice a celému světu, že je o ni zájem, neztrácí čas a jedná. Podobně jako její dcera Agáta Hanychová (37), která už s Jaromírem Soukupem (53) čeká dítě.

Z jiného světa

„Ano, někoho jsem potkala,“ netají se nadšením. Nový objev se jmenuje Josef Holomáč (62), někdejší kytarista rockové skupiny Argema. „Ten muž je úplně z jiného světa,“ upozorňuje herečka, což zní zlověstně.

Když rocker střídá velvyslance, bude to drsná změna. Možná ještě drsnější než se zdálo. Holomáč je totiž, dle všeho, ženatý a jeho žena Martina se ho nejspíš jen tak nevzdá.

Pro Veroniku má navíc jasný vzkaz. „Je ženatý a rozvádět se kvůli ní rozhodně nehodlá,“ prohlásila rozčíleně poté, co se vztahem s jejím mužem Žilková všem pochlubila.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden