Krize v manželství Veroniky Arichtevy. Dojde snad na překvapivý rozvod?

Biser Arichtev je jako režisér čím dál úspěšnější. A určitě si toho všimla i spousta krásných hereček. Skončila mu nějaká z nich v posteli?

Sice se poslední dobou šuškalo, že má VERONIKA ARICHTEVA (36) milence, ale teď to spíš vypadá, že si užívá její manžel BISER ARICHTEV (46). Co je na tom pravdy?

Poslední dobou je hvězda seriálu O mě se neboj Veronika Arichteva (36) znovu pravidelně na televizních obrazovkách a motá se kolem ní spousta sympatických herců. Rozhodně ale není jediná, o koho je zájem. Spoustu fanynek, a to hlavně mezi herečkami, má také její manžel Biser Arichtev (46).

A už dlouho se v kuloárech šušká, že se mu nejedna pokoušela zalíbit natolik, aby ho dostala do postele. Odhalí brzy herečka, že se neudržel a opravdu jí byl s některou z hereček nevěrný? Sympatická Arichteva se na svého manžela může dlouhodobě spolehnout.

Nejenže je dobrým otcem svých dvou synů Teodesia (10) a Luky (2), ale rovněž také

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden