To snad není možné! Chce třetí dítě

O co jim asi tak jde? Snad uvažují, že postaví i hokejovou pětku...

Lucie Šafářová (35) promluvila a fanouškům spadly brady. Jsou úžasem bez sebe.

Bývalá tenistka Lucie Šafářová (35) porodila manželovi Tomáši Plekancovi (39) Leontýnku (2) a v květnu Olivera, a tak by člověk řekl, že musí být vyčerpaná. Jenže sportovkyně umí překvapit.

„Miminku bychom se nebránili,“ prohlásila krátce po druhém porodu, kdy jiné ženy o dalším dítěti nechtějí slyšet. „Je to na přírodě a necháváme to plynout,“ šokovala blondýnka, jejíž muž má ve střídavé péči také Matyáše (10) a Adama (7), chlapce z manželství s Lucií Vondráčkovou (42).

Pokud se tedy tenistce a hokejistovi narodí ještě jeden potomek, bude dětí dohromady pět. To aby si pořídili menší autobus! V tomto případě peníze samozřejmě nejsou problém.

A pomalu tu už máme odpověď na otázku, proč se Plekancovo předchozí manželství rozpadlo. Přál si ženu, která bude rodit jedno dítě za druhým a žít jenom pro rodinu, což se Lucii Vondráčkové nelíbilo.

Za nic na světě by kariéru na hřebíček nepověsila. I s malinkými dětmi natáčela, tehdy ještě v Kanadě, strašlivý film Perfect Kiss, který Plekanec ještě ke všemu financoval. Zkrátka dělala jednu chybu za druhou.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden