Tohle Marek ani ve snu nečekal!

MAREK LAMBORA (26) je považován za dívčí idol. Co se ale týče starších ročníků, ty mají jasno. O herce by si prý neopřely ani kolo!


Poté, co se herec Marek Lambora (26) objevil v seriálovém hitu Slunečná, rozpoutalo se vyloženě šílenství. Fanynky při pohledu na televizní hvězdu téměř omdlévaly. A to herci dělalo opravdu dobře. Že je pohledný, si je prý dobře vědom.


Lambora má prý o sobě vysoké mínění.

Moc hezký na práci

Dokonce se nechal slyšet, že se mu v minulosti několikrát stalo, že kvůli svému krásnému obličejíčku nedostal některé role, protože na ně byl až moc atraktivní. „Nedávno se mi třeba stalo, že se za mnou řítily tři dívky ve věku jedenácti let.

Myslel jsem si, že se budou chtít se mnou vyfotit, a tak jsem už z dálky kýval, že je to možné. Vzápětí se ukázalo, že mě každá z nich chtěla pouze obejmout,“ tetelil se blahem na podzim. Jenže teď se ukázalo, že povětšinou po něm prahnou hlavně náctileté dívky.

Starší ženy mají na jeho vzhled naprosto odlišný názor. Když před pár dny vyšel článek se seznamem nejvíce sexy seriálových herců současnosti, Lambora nejspíš čekal, že se v reakcích čtenářek dočká dalších komplimentů tak, jak je údajně zvyklý.

Své přítelkyni se herec naštěstí líbí.

Sto lidí, sto chutí

Místo toho však přišla studená sprcha. „Vypadá jako ženská v kostýmu,“ zněl například jeden z komentářů. „Úplně bych ho vyškrtla, ten není hezký ani náhodou. Navíc mi přijde tak slizký,“ napsala další z dam.

Tím muselo hercovo ego asi pořádně utrpět. Ideál krásy má zkrátka každý jiný. Má však štěstí, že jeho partnerka, modelka Andrea Bezděková (27), jejich názor nesdílí a miluje ho takového, jaký je.

reklama
reklama

Komentáře