Moje šťastná hvězda

Toleruje mu Monika Marešová milenky, aby si ho udržela?

Moje šťastná hvězda

Moc dobře ví, s kým sdílí jednu domácnost. Mareš měl vždy pro krásné ženy slabost a mnohé mu také v minulosti skončily v posteli. Změnil se?

V minulosti to byl pořádný bouřlivák. LEOŠ MAREŠ (46) byl zvyklý si pořádně užívat. Teď to vypadá, že se díky MONICE MAREŠOVÉ (41) změnil a je jí věrný. Opravdu se tomu ale dá věřit?

Veřejnost ho vždy vnímala jako bouřliváka, který si nenechá ujít žádný dobrý večírek. Jenže postupem času se moderátor Leoš Mareš  (46) začal měnit. Po boku své manželky, módní redaktorky Moniky Marešové (41) se hodně zklidnil a působí jako spořádaný muž od rodiny, který má oči jen pro svou manželku.  Opravdu ho ale Marešová dokázala změnit, anebo si to jen myslí?

Nejznámější český moderátor si módní redaktorku vzal před čtyřmi lety, znal jí ale už od roku 2015. Tehdy se potkali na svatbě společného přítele, stylisty Filipa Vaňka (44), kde ho Monika Marešová tehdy naprosto ohromila. Zhruba před rokem pak jejich vztah posunuli znovu o další krok, jelikož

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden