Tom Cruise odepsal svou dceru

Neviděl ji několik let!

Americký herec TOM CRUISE (53) sice pravidelně platí vysoké výživné, svou desetiletou dceru SURI už ale nenavštívil dlouhé tři roky. Podle všeho mu to zakazuje scientologická víra.

Je to až neuvěřitelné, ale láska k dceři, kterou dával často na odiv se proměnila v absolutní nezájem. Chudák Suri neviděla svého tatínka už od svých sedmi let a podle její matky, rovněž známé herečky KATIE HOLMES (37), takovým nezájmem otce přirozeně velmi trpí. Důvodem, proč Cruise s dcerou a bývalou manželkou vůbec nekomunikuje, není práce, jak se první rok snažil vymlouvat, ale nedovoluje mu to jeho víra. Kontroverzní církev totiž vyloženě zakazuje svým členům, aby se vídali s těmi, kdo ji v minulosti opustili, což je případ právě hercovy bývalé manželky a dcery. Přestože všichni chápou jeho závazky k církvi, tohle už hodně přehání, když zanedbává své vlastní dítě. Možná si myslí, že v přepočtu 800 tisíc korun měsíčně je pro desetiletou dívku dobrá kompenzace za ztrátu otce.

Víra je víc než rodina

Je pravda, že rozvod slavného páru neproběhl právě v klidu a Holmes se snažila, aby dceru získala výhradně do své péče za každou cenu. To se jí sice povedlo, ovšem pravděpodobně netušila, že Cruise na svého nejmladšího potomka úplně zanevře. S dcerou se podle rozhodnutí soudu může vídat jednou za dva týdny. Této dohody však od rozvodu, který proběhl v roce 2013, nevyužil. Poté obě církev opustily a Katie svou holčičku vychovává jako katoličku, což herec velmi nelibě nese. Dříve Suri údajně volal každý den a viděli se alespoň přes videohovory, ale postupem času telefonáty omezoval, až nakonec přestal dceru kontaktovat úplně.

Tom Cruise pálí mosty i u svých nejbližších.

reklama
reklama