Tomáš Plekanec: Zanedbává svou náročnou milenku

Na první pohled vypadají oba spokojeně, ale ve skutečnosti je to prý úplně jinak. Hokejista Tomáš Plekanec (36) se teď naplno věnuje své hokejové kariéře a na partnerku Lucii Šafářovou (32) mu nezbývá příliš času.

Věčně je na ledě, a když má chvilku času, chce si od náročných tréninků a zápasů odpočinout. Šafářová to na jednu stranu chápe, ale na tu duhou ji to údajně i trochu mrzí. Podle jejích přátel je Lucie až příliš tolerantní a Plekancovi by odpustila snad úplně všechno, protože je do něj prý zblázněná.

Kašlal na ni

Na některých významných a důležitých událostech by se ale partneři měli navzájem podporovat. Nedávno Lucie definitivně ukončila svou dlouholetou tenisovou kariéru. Hrála poslední zápas a pochopitelně to pro ni bylo velmi emotivní.

Uzavřela za sebou jednu kapitolu života, nicméně její partner Tomáš tam pro ni v tu chvíli nebyl. Údajně měl důležitý hokejový zápas, který přece nemohl zmeškat. Šafářová tak celou situaci musela zvládnout sama.

Všichni přítomni byli překvapení, že Plekanec nebyl Šafářové v tak důležitý moment po boku. Ona se přitom snaží ho podporovat, jak se dá, a často chodí sledovat i jeho tréninky. Prý ji mrzelo, že Plekanec nemohl dorazit.

Je to opravdu vážné?

Přátelé Šafářové se nám svěřili s tím, že Lucie se dokáže zamilovat k zbláznění, ale málokdy to má dlouhého trvání. Po chvíli si vždy sundá růžové brýle a ze vztahu odejde.

V minulosti randila například s pohledným Američanem nebo s tenistou Jakubem Lustykem (30). Vždy byla přesvědčená, že to bude ten pravý. Chce tedy s Plekancem doopravdy strávit zbytek života? Je tu totiž možnost, že si to za pár týdnů zase rozmyslí.

reklama
reklama

Komentáře