Tomáš Řepka: Chystá se do vězení

Opravdu zvláštní reakci projevil bývalý fotbalista Tomáš Řepka (45). Tomu hrozí vězení hned za řadu trestných činů, především kvůli neplacení alimentů, či za prodej auta, které nebylo jeho. Někdo by si pomylslel, že provinilec bude zkroušený a zpytovat své svědomí.

Ne tak Řepka. Ten se stále cítí jako král a zpochybňuje, že si trest zaslouží. "Já vím, jaký jsem, vím, že tři čtvrtiny lidí v téhle zemi nedokázalo to, co já. A jestli je ten trest oprávněný, nebo ne, to už musím nechat na rozhodnutí soudu.

Určitě ale přijmu verdikt soudu, ať bude jakýkoli, se vztyčenou hlavou. Ať se trollové třeba vzteknou," byl na sebe hrdý před stáním. Jakoby jinými slovy říkal, že s takovými fotbalovými výkony, jaké předvedl v minulosti on, si teď může dovolit úplně všechno.

Háček je v tom, že soudy si tohle nemyslí, a tak ho nekompromisně ženou do basy. Na druhou stranu se ale není čemu divit, protože Řepka velmi sebestředně vystupoval už dřív. Když si například do svého internetového pořadu Blikanec pozval herce z Okresního přeboru Leoše Nohu (50), první, co ho zajímalo, bylo, jestli ho obdivoval na hřišti.

Když ho pak herec vychválil do nebes, Řepka se spokojeně dmul pýchou. Jeho častou otázkou i v ostatních rozhovorech pak bylo, zda má český národní manšaft dost dobrých hráčů. Tetelil se pak blahem, když ho pozvaný ujistil, že nejlepší byl on a nikdo další takový dobrý už nepřišel.

Debata o sobě samém pak zabírala velkou část rozhovoru. Uvidíme tedy, jestli mu to hrdinství vydrží i za mřížemí. .

reklama
reklama

Komentáře