Tomáš Řepka si kvůli Vlaďce Erbové rozbil rodinu, ale stejně ho nakonec opustila!

Druhé manželství pro oba dva ztroskotalo mnohem dřív, než čekali.

Vztah modelky Vlaďky Erbové (39) a jejího druhého manžela, fotbalisty Tomáše Řepky (46) ve své době často plnil stránky bulvárních novin. Jeho nevěrou začal, její nevěrou, jak se zdá, skončil.

Původní profesí byla Vlaďka Erbová manikérka. Díky svému atraktivnímu vzhledu se prosadila jako modelka; vysloužila si přezdívku „česká Halle Berry“ pro svoji podobu se slavnou americkou herečkou. Modelky si většinou za partnery vybírají úspěšné muže z různých odvětví, často herce nebo sportovce.

Vlaďka - podle výčtu jejích dosavadních osudových chlapů - je ten druhý případ. Nejprve se provdala za hokejistu Zdeňka Bahenského (34). Byl o pět let mladší a měl před sebou dobře rozjetou kariéru.

Psalo se o tom, že jeho rodiče si představovali, jak se ze syna stane velká hvězda v Kanadě nebo USA. Když ale začal chodit s Vlaďkou a ta s ním čekala dítě, tak se tenhle sen začal rozplývat.

Zdeňkovi rodiče prý se snachou kvůli tomu moc dobře nevycházeli. Modelka sama přiznala: „Vztahy v každé rodině jsou komplikované. Možná to někdy nebylo úplně ideální.“

Každopádně přišla krize a následně i rozvod. Na obzoru se objevil jiný muž, také

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře