Můj čas na kafíčko

Tony Curtis byl doslova posedlý ženami a kokainem!

Můj čas na kafíčko

Oženil se celkem šestkrát, se svými dětmi se odcizil.

Známe ho hlavně z komedie Někdo to rád horké. Tony Curtis (†85) byl ale velkou americkou legendou. A měl docela bouřlivý život.

Slavný herec Tony Curtis (†85) patřil k hollywoodským hereckým hvězdám, které měly svůj původ na území bývalého Československa.

Narodil se sice v USA, ale jeho rodiče pocházeli z východního Slovenska, od Michalovců. Emigrovali za oceán za lepšími životními podmínkami, ale ani tam se jim příliš nedařilo a Tony tak přišel na svět do velmi chudé rodiny.

Rok strávil v sirotčinci

Otec pracoval jako krejčí a pětičlennou rodinu nestíhal uživit. Bydleli v malé místnosti za krejčovskou dílnou, rodiče spali v jednom rohu, děti v druhém. Před bezútěšnou realitou

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden