Topí se v milionech?

Konečně se zbavila nálepky „té od Jágra“.

Půvabná moderátorka Iva Kubelková (45) je celebritou od svých 19 let, kdy se umístila v prestižní soutěži Miss. Snad ale nikdy neměla tolik zakázek jako nyní. Narazila na zlatou žílu?

Pokud jde o soukromé úspěchy vicemiss České republiky z roku 1996, může Iva Kubelková (45) slavit ve velkém. Na televizní moderátorku tak zřejmě přišlo vítězné životní období. Svoji kariéru nastartovala umístěním v soutěži Miss České republiky před 26 lety.

Uhranula hokejového boha

Záhy poté se do ní zamiloval hokejový bůh Jaromír Jágr (50), který jí s láskou říkal „Ivis“. I když se za tři roky rozešli, dodnes spolu mají skvělé vztahy. Dokonce právě kvůli Ivě dával Jágr rozhovor společenským pořadům, kde ona nějak

Zbývá vám 74% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden